Rezervace

NABÍDKA LEKCÍ JÓGY

 

ISHTA YOGA

Je to jóga, která kombinuje různé styly jógy jako je Hatha, Tantra a Ayurveda.

Jedná se o kombinaci dýchání, jógových asán a relaxace.

Spojuje nové učení se starověkým tak, aby si každý přišel na své.

Ishta jóga pochází z Jižní Afriky.

S Ishtou najdete svobodu, rovnováhu, radost a sebejistotu z přítomnosti.

Délka lekce: 60 min

Cena Lekce: 200 Kč

 

PARTNERSKÁ JÓGA

Veselé jógování v páru.

Partnerská jóga učí rovnováze, respektu a rozvíjí důvěru i sílu spolupráce. Vybudujte důvěru se svým parťákem a probudťe v sobě radost a nadšení ze společné praxe.

Délka lekce: 60 min

Cena Lekce: 200 Kč

 

SUP YOGA-STAND UP PADDLE YOGA

Vezměte svou Jógu z tělocvičen a karimatek do přírody a prožijte ji jinak - v přírodě a na vodě.

Je nová, super relaxační, osvěžující, zábavná a budete ji vnímat všemi svými smysly.

Jógová praxe tělu dodává vyváženost síly a pružnost, prohlubuje vědomé inteligentní používání středu těla, prohlubuje cit pro rovnováhu, toto platí dvojnásob pro SUP Jógu (budete ji prožívat intenzivněji)

Obohaťte svou jógovou praxi výzvou k balancování&iacu te; jógových ásan na ploše speciálního surfového prkna na SUP Jógu.

Paddleboard Jóga je příležitost daleko přesněji vnímat a pracovat s těžištěm a jeho pohybem při zaujímání polohy a poté při setrvávání v poloze a jejím prodýchávání. Zjistíte, že musíte pohyby provádět daleko přesněji a daleko efektivněji používat sílu. Je to zkrátka úplně něco jiného než ve fitness či jógovém studiu. Přinese vám novou silnou zkušenost vnímání šumění nekonečného vlnění vodní hladiny v oáze klidu, pohody a relaxace.

Délka lekce: 60 min

Cena Lekce: 350 Kč

 

SUP PILATES 

Pilates na vodě nabízí nejen perfektní pevné bříško a zdravá bezbolestná záda ale i zpevnění celého těla. 

Když je potřeba okamžité osvěžení:)

Délka lekce: 60 min

Cena Lekce: 350 Kč

 

OSOBNÍ TRENÉR

Soukromá lekce jen pro vás, na vodě i na suchu, pomůže vám v cestě ke splnění fitness snů a cílů.

Délka lekce: 60 min

Cena Lekce na suchu: 550 Kč

IMG 5254

 

 O termínech se informujte na recepci, nebo na FB.

O JURÁŠKOVI

Luxusní čtyřhvězdičkový penzion nabízí patnáct nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů. Romantické pokoje s terasou a luxusní Juráškovo apartmá. Penzion Jurášek je situován v klidném prostředí nádherných Beskyd. Přijďte si zažít uklidňující atmosféru prostředí penzionu Jurášek, zregenerovat tělo i mysl a načerpat energii.

V polovině května 2018 byla v areálu penzionu otevřena nová budova – Malý Jurášek. Nachází se přibližně 100 metrů od hlavní budovy a poskytuje ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu.

Rybník › Půjčovna kol ›
Hřiště › Aktivity v okolí ›
 

Pokoje

 • Malý Jurášek

  Malý Jurášek

  Budova Malý Jurášek se nachází přibližně 100 metrů od hlavní budovy. Nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích. Veškeré služby pro klienty na hlavní budově - recepce, snídaně, restaurace a wellness. Vzhledem k dispozicím pokojů a nepřítomnosti výtahu na Malém Jurášku neubytováváme děti.

  více >
 • Standard

  Standard

  Standard je dvoulůžkový pokoj, který je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi. Jeden z těchto pokojů (č. 206) je rovněž upraven tak, aby odpovídal potřebám handicapovaných hostů. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu . V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Rodinný pokoj

  Rodinný pokoj

  Rodinný pokoj se skládá ze dvou plnohodnotných dvoulůžkových pokojů, které se běžně poskytují k ubytování samostatně. Jsou odděleny dvojitými dveřmi, které je možno otevřít právě pro ubytování rodin. Tyto pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu .V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Apartmán

  Apartmán

  Luxusní Juráškovo apartmá se skládá z obývacího pokoje a ložnice. V obývacím pokoji je velká kožená sedačka, která slouží i jako plnohodnotná rozkládací postel pro dvě osoby. Ložnice a obývací pokoj jsou rozděleny dekorativní stěnou z masivního dřeva a na každé straně stěny jsou ploché LED TV s možností připojení Vašeho telefonu či notebooku apod. Z apartmá je nádherný výhled na část Štramberské vrchoviny na horu Skalka a uklidňující výhled do zahrady s rybníky. V ceně ubytování je zahrnut...

  více >
 • Deluxe

  Deluxe

  Deluxe je dvoulůžkový pokoj s terasou a posezením situovaný s úžasným výhledem do zahrady na dva krásné rybníky a výhledem na hory. Tento typ pokoje je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi s možností jedné nebo dvou přistýlek ve formě rozkládací pohovky. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu . V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Superior

  Superior

  Superior je dvoulůžkový pokoj s nádherným výhledem do zahrady a na rybníky. Tento typ pokoje je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi s možností jedné nebo dvou přistýlek ve formě rozkládací pohovky. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu .V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >

Restaurace

V našem penzionu víme, že to nejlepší jídlo pochází z české země. Proto jsou naše suroviny dodávány od farmářů z okolí Beskyd a Zlínského kraje.
Přijďte ochutnat některé z našich lahodných, moderně servírovaných jídel či si vylovit rybu z našeho rybníka, kterou Vám připravíme dle Vašeho přání.

 

Fotogalerie

Wellness

Bazén

Bazén s příjemnou teplou vodou a krásným výhledem, kde si nejen můžete zaplavat (protiproud), ale také se nechat příjemně namasírovat podvodními tryskami.

Více >

Masáže

Originální procedury představují celostní péči – harmonizují na všech úrovních lidské bytosti a navozují pocit tělesné i duševní rovnováhy.

Více >

Sauny

Saunování patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. Ve wellness Penzionu Jurášek si můžete vybrat ze tří typů saun. Naleznete u nás parní, bylinkovou a venkovní finskou saunu.

Více >

Privátní vířivka

Privátní vířivá vana na střeše penzionu Vám poskytne diskrétní odpočinek s krásným výhledem. Můžete si dopřát romantický večer se sklenkou sektu nebo relaxovat s přáteli. Privátní vířivá vana je až pro 5 osob, využít můžete masážní trysky a lehátka s perličkovou masáží.

Více >