Naše filozofie vychází ze souladu člověka s přírodou. Při všech ošetřeních používáme pouze přírodní oleje, rostlinné suroviny a využíváme účinků léčivých domácích bylin. Wellness procedury na Jurášku jsou hluboce relaxační a zároveň posilující s terapeutickými účinky. Z tohoto důvodu jsou vyhledávány zejména jako oblíbený způsob regenerace těla, uvolnění svalového napětí i zklidnění mysli.

Všechny přípravky jsou certifikovanou přírodní kosmetikou nebo BIO kosmetikou. Obsahují nejkvalitnější rostlinné suroviny včetně surovin pocházejících ze sběru bylin a plodů rostoucích ve volné přírodě. Neobsahují parafín, vazelínu, silikony ani jiné ropné produkty, žádné syntetické, vonné, konzervační a barvící látky ani geneticky modifikované suroviny. Produkty obměňujeme dle právě probíhajícího ročního období pro soulad s převládajícími energiemi okolo nás i v nás.

K vytvoření atmosféry ve wellness i při procedurách využíváme aromaterapeutických účinků éterických olejů. Při vdechování pronikají účinné látky do organismu a pozitivně ovlivňují celkový tělesný stav, emoce i momentální náladu.Před každou procedurou si dopřejte prohřátí a uvolnění v saunovém světě – ideálně tak připravíte své tělo na další péči. K zesílení celkového účinku wellness procedury Vám terapeut doporučí vhodnou domácí péči.

WELLNESS → NABÍDKA

NAŠE SPECIALITY

Originální procedury představují celostní péči – harmonizují na všech úrovních lidské bytosti a navozují pocit tělesné i duševní rovnováhy.

MASÁŽ Jurášek 90 min./1 190 Kč

…neopakovatelné uvolnění a osvěžení pro tělo i duši…
Unikátní celostní ošetření spojuje ty nejlepší tradiční masážní techniky do harmonického celku. Revitalizující a hluboce uvolňující celotělová masáž kombinovaná s reflexní terapií chodidel a protistresovou masáží hlavy. Každé ošetření je individuálně zaměřené – uplatnění široké škály terapeutických technik do nejvhodnějšího a originálního mixu pro daný okamžik, místo a klienta. Aroma si zvolíte sami před ošetřením podle svého momentálního duševního rozpoložení. Můžete si vybrat z různých druhů přírodních olejů.

INDIVIDUÁLNÍ terapie 60 min./ 790 Kč

…šitá na míru individuálním potřebám, naladění a harmonizace…
Individuální masážní terapie dle aktuálních požadavků klienta a současného stavu těla. Po úvodní konzultaci a rozhodnutí o výběru použitých technik sestaví terapeut ošetření na míru. Léčení dotekem. Velmi účinný prostředek v boji s bolestmi pohybového aparátu a každodenní psychickou zátěží.

TĚLOVÁ PÉČE

…zasloužená péče pro Vaši pokožku i tělo, relaxace mysli…

Procedura je složena z následujících kroků:

1, úvodní peelingová masáž – odstraní z pokožky veškeré nečistoty i odumřelé buňky a připravuje na následnou péči
2, krátká relaxační masáži
3, následuje zábal, dle vašeho výběru
4, protistresová masáž hlavy během zábalu

Vyberte si dle Vašich preferencí ze dvou variant:

1. KOZÍ MLÉKO a lychee 60 minut/890 Kč

…omlazení a regenerace pleti, výživa pro každou pokožku….
Kozí mléko představuje kosmetickou surovinu ceněnou od pradávna – unikátní soubor přírodních látek, které mají široké spektrum regeneračních účinků, zajišťuje pleti úlevu, pevnost a dlouhotrvající pohodlí. Obsahuje také aminokyseliny, mastné kyseliny a nepřeberné množství vitamínů a stopových prvků. Ošetření je velmi dobře snášeno akoukoli pokožkou. Zvyšuje pružnost a hladkost pokožky, regeneruje, hydratuje a má celkově uklidňující účinek.

2. BRUSINKA 60 minut/890 Kč

…posílení a projasnění pleti, remineralizace a antioxidace….
Lákavě voňavá brusinková linie je vitamínová bomba pro unavenou pleť potřebující omlazení. Pokožka znovu získává svou vitalitu a zářivost.Kombinace neobvyklých vlastností brusinek s výtažky z bylin dává obrovskou moc v boji proti volným radikálům a procesu stárnutí. Ošetření působí antibakteriálně, hydratačně a regeneračně. Liftinguje, posiluje obranyschopnost pokožky.

TRADIČNÍ PROCEDURY

ELIXÍR pro bolavá záda 30min/490 Kč … 60min./790 Kč

…jedinečná pomoc při ztuhlosti zad, perfektní úleva po pohybové aktivitě…
Hloubková masážní terapie zaměřená na problémové a namáhané partie má zdravotně-preventivní působení. Představuje tak velmi účinný prostředek v boji s bolestmi pohybového aparátu a každodenní zátěží. Po úvodní konzultaci přizpůsobíme masáž individuálním potřebám a kombinujeme různé techniky pro dosažení potřebného uvolnění. Využíváme zejména terapeutického účinku baňkování, zdravotní masáže a akupresury. Přírodní oleje dle Vašeho výběru podporují zklidnění a obsahují mnoho prospěšných látek pro organismus

ŽIVÉ NOHY 30min/490 Kč …

…oživení nohou, pocit lehkosti a probuzení životní energie…
Kompletní ošetření nohou obnovující samoléčebné síly vašeho těla. Chodidla jsou zrcadlem organismu a stimulací reflexních bodů na chodidlech zlepšujeme tělesné funkce. Tato odlehčující procedura využívá orientální techniky i poznatky domácí reflexologie.
Začíná očistnou koupelí nohou v detoxikační solné lázni. Následuje thajská masáž nohou a končetin – metoda stará tisíce let patří i dnes mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější. Její specifikou je používání speciálního dřevěného kolíčku, s jehož pomocí se provádí hloubková stimulace energetických drah a bodů. Procedura je zakončena zábalem pro celkové zklidnění a rozvedení uvolněné energie.

ANTI – STRES – masáž hlavy 30min./490 Kč

…odplavení stresu a nervového napětí, pomoc při bolestech hlavy a šíje…
Relaxační a harmonizující masáž ramen, rukou, šíje, obličeje a hlavy inspirovaná indickou masáží hlavy s příznivými účinky u osob trpících migrénami a pocitech přetížení. Směs použitých éterických olejů působí na řadu potenciálních příčin bolestí hlavy a pomáhá nervovému zklidnění. Nádherný a smyslný způsob, jak odbourat stres a jeho vliv na naše tělo.