Rezervace

Storno podmínky se vztahují na zrušení rezervace ubytovacích služeb a ostatních služeb penzionu (masáže, saunové rituály apod.) učiněné mezi objednatelem ubytovacích služeb a ostatních služeb penzionu ubytovatelem (=provozovatel hotelu).

Storno poplatek se počítá z celkové výše objednávky.

Storno poplatek představuje náhradu škody způsobenou ubytovateli.

Ubytovací služby

Ubytovatel si vyhrazuje právo vystavit zálohovou fakturu, splatnou nejpozději 7 dnů před uskutečněním pobytu. Záloha činí 30% z celkové částky objednaného pobytu, nedohodnou-li se ubytovatel a objednavatel jinak. V případě zrušení pobytu, u kterého byla již provedena zálohová platba a dle storno podmínek je výše zaplacené zálohy vyšší než storno poplatek, ubytovatel je povinen objednateli vrátit částku převyšující storno poplatek.
V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění ubytovatele nevzniká ubytovateli povinnost vrátit objednavateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.

 

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace si penzion vyhrazuje možnost uplatnit tyto storno podmínky

méně než 2 dny  100% z ceny objednaných služeb 
méně než 7 dnů  50% z ceny objednaných služeb 
méně než 14 dnů   30% z ceny objednaných služeb

 

Při zkrácení délky pobytu platí stejné storno lhůty jako při zrušení pobytu.
Stornopoplatek je smluvní pokutou.

V případě storna z vážných důvodů je po vzájemné dohodě možná změna termínu. V případě, že host nedojede, či storna z důvodu neodvratitelných událostí Vám storno poplatek nebude účtován

V případě nezaplacení zálohy, ze které by bylo možné storno poplatky odečíst, má ubytovatel právo zaslat objednavateli fakturu ve výši storno poplatků.

 

Voucher (dárkový poukaz)

Voucherem nazýváme dokument jenž slouží k úhradě pobytu a služeb namísto úhrady fakturou, hotovosti nebo platební kartou.

Pro pobyty prostřednictvím voucheru platí stejné podmínky pro zrušení nebo úpravu rezervace před nástupem jaké jsou popsány v odstavci: Storno podmínky vztahující se na zrušení rezervace ubytování a služeb ze strany hosta.

Peníze za zakoupené dárkové poukazy nevracíme.

Stornopoplatek je smluvní pokutou.

Nevyužité vouchery se po uplynutí jejich platnosti stávají neplatnými.

 

Storno podmínky firmy a společenské akce

U firemních a společenských akcí a pobytů platí individuální storno podmínky. Storno podmínky jsou určovány dle rozsahu a náročnosti akce a zasílány spolu s potvrzením objednávky ubytování.

Záloha činí 30% z celkové částky objednaného pobytu a služeb, nedohodnou-li se ubytovatel a objednavatel jinak.

Celkové snížení počtu osob je tolerováno do celkové výše 10%, pokud dojde k vyššímu počtu snížení osob ve skupině, jsou uplatněny výše uvedené storno podmínky. V případě zrušení akce, u které byla již provedena zálohová platba, se vrací klientovi zpět částka, která převyšuje storno poplatek.

 

Vztahy mezi objednatelem a ubytovatelem se řídí ustanovením těchto storno podmínek.
Storno podmínky se vztahují pouze na potvrzené písemné objednávky (e-mail, dopis, fax).
Zrušení objednávky pobytu lze provést ze strany ubytovatele i objednatele pouze písemně (e-mail, dopis, fax).

Tyto storno podmínky jsou platné a účinné ode dne 1. ledna 2019.

O JURÁŠKOVI

Luxusní čtyřhvězdičkový penzion nabízí patnáct nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů. Romantické pokoje s terasou a luxusní Juráškovo apartmá. Penzion Jurášek je situován v klidném prostředí nádherných Beskyd. Přijďte si zažít uklidňující atmosféru prostředí penzionu Jurášek, zregenerovat tělo i mysl a načerpat energii.

V polovině května 2018 byla v areálu penzionu otevřena nová budova – Malý Jurášek. Nachází se přibližně 100 metrů od hlavní budovy a poskytuje ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu.

Rybník › Aktivity v okolí ›
Hřiště ›  
 

Restaurace

V našem penzionu víme, že to nejlepší jídlo pochází z české země. Proto jsou naše suroviny dodávány od farmářů z okolí Beskyd a Zlínského kraje.
Přijďte ochutnat některé z našich lahodných a moderně servírovaných jídel.

 

Fotogalerie

Wellness

Bazén

Bazén s příjemnou teplou vodou a krásným výhledem, kde si nejen můžete zaplavat (protiproud), ale také se nechat příjemně namasírovat podvodními tryskami.

Více >

Masáže

Originální procedury představují celostní péči – harmonizují na všech úrovních lidské bytosti a navozují pocit tělesné i duševní rovnováhy.

Více >

Sauny

Saunování patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. Ve wellness Penzionu Jurášek si můžete vybrat ze tří typů saun. Naleznete u nás parní, bylinkovou a venkovní finskou saunu.

Více >

Privátní vířivka

Privátní vířivá vana na střeše penzionu Vám poskytne diskrétní odpočinek s krásným výhledem. Můžete si dopřát romantický večer se sklenkou sektu nebo relaxovat s přáteli. Privátní vířivá vana je až pro 5 osob, využít můžete masážní trysky a lehátka s perličkovou masáží.

Více >