Rezervace

Naše filozofie vychází ze souladu člověka s přírodou. Při všech ošetřeních používáme pouze přírodní oleje, rostlinné suroviny a využíváme účinků léčivých domácích bylin. Wellness procedury na Jurášku jsou hluboce relaxační a zároveň posilující s terapeutickými účinky. Z tohoto důvodu jsou vyhledávány zejména jako oblíbený způsob regenerace těla, uvolnění svalového napětí i zklidnění mysli.

Všechny přípravky jsou certifikovanou přírodní kosmetikou nebo BIO kosmetikou. Obsahují nejkvalitnější rostlinné suroviny včetně surovin pocházejících ze sběru bylin a plodů rostoucích ve volné přírodě. Neobsahují parafín, vazelínu, silikony ani jiné ropné produkty, žádné syntetické, vonné, konzervační a barvící látky ani geneticky modifikované suroviny. Produkty obměňujeme dle právě probíhajícího ročního období pro soulad s převládajícími energiemi okolo nás i v nás.

K vytvoření atmosféry ve wellness i při procedurách využíváme aromaterapeutických účinků éterických olejů. Při vdechování pronikají účinné látky do organismu a pozitivně ovlivňují celkový tělesný stav, emoce i momentální náladu.Před každou procedurou si dopřejte prohřátí a uvolnění v saunovém světě – ideálně tak připravíte své tělo na další péči. K zesílení celkového účinku wellness procedury Vám terapeut doporučí vhodnou domácí péči.

Originální procedury představují celostní péči – harmonizují na všech úrovních lidské bytosti a navozují pocit tělesné i duševní rovnováhy.

masaze2 penzion jurasek

 

 

TRADIČNÍ PROCEDURY

ELIXÍR PRO BOLAVÁ ZÁDA 30 MINUT / 590 KČ … 60 MINUT / 980 KČ

…jedinečná pomoc při ztuhlosti zad, perfektní úleva po pohybové aktivitě…
Hloubková masážní terapie zaměřená na problémové a namáhané partie má zdravotně-preventivní působení. Představuje tak velmi účinný prostředek v boji s bolestmi pohybového aparátu a každodenní zátěží. Po úvodní konzultaci přizpůsobíme masáž individuálním potřebám a kombinujeme různé techniky pro dosažení potřebného uvolnění. Využíváme zejména terapeutického účinku baňkování, zdravotní masáže a akupresury. Přírodní oleje dle Vašeho výběru podporují zklidnění a obsahují mnoho prospěšných látek pro organismus

ŽIVÉ NOHY 30 MINUT / 590 KČ … 60 MINUT / 980 KČ

…oživení nohou, pocit lehkosti a probuzení životní energie…
Kompletní ošetření nohou obnovující samoléčebné síly vašeho těla. Chodidla jsou zrcadlem organismu a stimulací reflexních bodů na chodidlech zlepšujeme tělesné funkce. Tato odlehčující procedura využívá orientální techniky i poznatky domácí reflexologie.
Začíná očistnou koupelí nohou v detoxikační solné lázni. Následuje thajská masáž nohou a končetin – metoda stará tisíce let patří i dnes mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější. Její specifikou je používání speciálního dřevěného kolíčku, s jehož pomocí se provádí hloubková stimulace energetických drah a bodů. Procedura je zakončena zábalem pro celkové zklidnění a rozvedení uvolněné energie.

ANTI – STRES – MASÁŽ HLAVY 30 MINUT / 590 KČ

…odplavení stresu a nervového napětí, pomoc při bolestech hlavy a šíje…
Relaxační a harmonizující masáž ramen, rukou, šíje, obličeje a hlavy inspirovaná indickou masáží hlavy s příznivými účinky u osob trpících migrénami a pocitech přetížení. Směs použitých éterických olejů působí na řadu potenciálních příčin bolestí hlavy a pomáhá nervovému zklidnění. Nádherný a smyslný způsob, jak odbourat stres a jeho vliv na naše tělo.

 

 

NAŠE SPECIALITA

INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE 30 MIN./ 590 KČ ... 60 MIN./ 980 KČ ... 90 MIN./ 1 290 KČ

…šitá na míru individuálním potřebám, naladění a harmonizace…
Individuální masážní terapie dle aktuálních požadavků klienta a současného stavu těla. Po úvodní konzultaci a rozhodnutí o výběru použitých technik sestaví terapeut ošetření na míru. Léčení dotekem. Velmi účinný prostředek v boji s bolestmi pohybového aparátu a každodenní psychickou zátěží.

 

OHLEDNĚ DOSTUPNOSTI NÁSLEDUJÍCÍCH PROCEDUR SE, PROSÍM, INFORMUJTE NA RECEPCI.

MASÁŽ JURÁŠEK 90 MIN./1 190 KČ

…neopakovatelné uvolnění a osvěžení pro tělo i duši…
Unikátní celostní ošetření spojuje ty nejlepší tradiční masážní techniky do harmonického celku. Revitalizující a hluboce uvolňující celotělová masáž kombinovaná s reflexní terapií chodidel a protistresovou masáží hlavy. Každé ošetření je individuálně zaměřené – uplatnění široké škály terapeutických technik do nejvhodnějšího a originálního mixu pro daný okamžik, místo a klienta. Aroma si zvolíte sami před ošetřením podle svého momentálního duševního rozpoložení. Můžete si vybrat z různých druhů přírodních olejů

TĚLOVÁ PÉČE 60 MIN./ 980 KČ

…zasloužená péče pro Vaši pokožku i tělo, relaxace mysli…

Procedura je složena z následujících kroků:

1, úvodní peelingová masáž – odstraní z pokožky veškeré nečistoty i odumřelé buňky a připravuje na následnou péči
2, krátká relaxační masáži
3, následuje zábal, dle vašeho výběru
4, protistresová masáž hlavy během zábalu

K proceduře bude použita přírodní kosmetika Organique dle aktuální nabídky.

 

THAJSKÉ MASÁŽE

TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ 60 MIN./ 980 KČ ... 90 MIN./ 1 300 KČ ... 20 MIN./ 1 500 KČ

... pro všechny, kteří trpí nedostatkem pohybu ...

Speciální masáž bez oleje, která obsáhne svaly a šlachy celého těla. Zahrnuje protahování celého těla. Technika této masáže se v Thajsku předává z generace na generaci a své dovednosti si masérky dále doplňují v odborných kurzech tradičních thajských škol.

 

AROMATERAPEUTICKÁ (OLEJOVÁ) MASÁŽ ... 60 MIN./ 980 KČ ... 90 MIN./ 1 300 KČ ... 120 MIN./ 1 500 KČ

... ideální k celkové fyzické i psychické relaxaci ...

Je vhodná při únavě, přepracovanosti, stresu a nespavosti. Masíruje se speciálními hydratačními aromatickými oleji.

 

THAJSKÁ KRÁLOVSKÁ MASÁŽ ... 90 MIN./ 1 500 KČ ... 120 MIN./ 1 700 KČ

... kombinace aromatických olejů a extraktů ze speciálních bylin ...

Je vhodná při únavě, přepracovanosti, stresu a nespavosti. Ideální k celkové psychické i fyzické relaxaci.

 

MASÁŽ SPECIÁLNÍM OLEJEM Z TYGŘÍHO TUKU ... 60 MIN./ 980 KČ ... 90 MIN./ 1 300 KČ ... 120 MIN./ 1 500 KČ

... ideální uvolnění pro sportovce a po fyzické námaze ...

Speciální technika založená z velké míry na protahování celého těla.

 

THAJSKÁ REFLEXNÍ MASÁŽ HLAVY ... 30 MIN./ 590 KČ

... pro dokonalé odplavení emocí a hlubokou relaxaci ...

Pomáhá při migréně, bolestech krční páteře, problémech s vysokým krevním tlakem, únavě, přepracovanosti, stresu a nespavosti.

 

THAJSKÁ REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU ... 30 MIN./ 590 KČ

... zasloužená relaxace pro celé tělo ...

přispívá k harmonizaci celého organismu, uvolňuje blokády všech částí páteře a navozuje příjemný pocit uvolnění.

 

 

 

O JURÁŠKOVI

Luxusní čtyřhvězdičkový penzion nabízí patnáct nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů. Romantické pokoje s terasou a luxusní Juráškovo apartmá. Penzion Jurášek je situován v klidném prostředí nádherných Beskyd. Přijďte si zažít uklidňující atmosféru prostředí penzionu Jurášek, zregenerovat tělo i mysl a načerpat energii.

V polovině května 2018 byla v areálu penzionu otevřena nová budova – Malý Jurášek. Nachází se přibližně 100 metrů od hlavní budovy a poskytuje ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu.

Rybník › Půjčovna kol ›
Hřiště › Aktivity v okolí ›
 

Pokoje

 • Standard

  Standard

  Standard je dvoulůžkový pokoj, který je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi. Jeden z těchto pokojů (č. 206) je rovněž upraven tak, aby odpovídal potřebám handicapovaných hostů. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu . V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Rodinný pokoj

  Rodinný pokoj

  Rodinný pokoj se skládá ze dvou plnohodnotných dvoulůžkových pokojů, které se běžně poskytují k ubytování samostatně. Jsou odděleny dvojitými dveřmi, které je možno otevřít právě pro ubytování rodin. Tyto pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu .V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Apartmán

  Apartmán

  Luxusní Juráško apartmá se skládá z obývacího pokoje a ložnice. V obývacím pokoji je velká kožená sedačka, která slouží i jako plnohodnotná rozkládací postel pro dvě osoby. Ložnice a obývací pokoj jsou rozděleny dekorativní stěnou z masivního dřeva a na každé straně stěny jsou ploché LED TV s možností připojení Vašeho telefonu či notebooku apod. Z apartmá je nádherný výhled na část Štramberské vrchoviny na horu Skalka a uklidňující výhled do zahrady s rybníky. V ceně ubytování je zahrnut...

  více >
 • Deluxe

  Deluxe

  Deluxe je dvoulůžkový pokoj s terasou a posezením situovaný s úžasným výhledem do zahrady na dva krásné rybníky a výhledem na hory. Tento typ pokoje je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi s možností jedné nebo dvou přistýlek ve formě rozkládací pohovky. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu . V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Superior

  Superior

  Superior je dvoulůžkový pokoj s nádherným výhledem do zahrady a na rybníky. Tento typ pokoje je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi s možností jedné nebo dvou přistýlek ve formě rozkládací pohovky. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu .V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >

Restaurace

V našem penzionu víme, že to nejlepší jídlo pochází z české země. Proto jsou naše suroviny dodávány od farmářů z okolí Beskyd a Zlínského kraje.
Přijďte ochutnat některé z našich lahodných, moderně servírovaných jídel či si vylovit rybu z našeho rybníka, kterou Vám připravíme dle Vašeho přání.

 

Fotogalerie

Wellness

Bazén

Bazén s příjemnou teplou vodou a krásným výhledem, kde si nejen můžete zaplavat (protiproud), ale také se nechat příjemně namasírovat podvodními tryskami.

Více >

Masáže

Originální procedury představují celostní péči – harmonizují na všech úrovních lidské bytosti a navozují pocit tělesné i duševní rovnováhy.

Více >

Sauny

Saunování patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. Ve wellness Penzionu Jurášek si můžete vybrat ze tří typů saun. Naleznete u nás parní, bylinkovou a venkovní finskou saunu.

Více >

Privátní vířivka

Privátní vířivá vana na střeše penzionu Vám poskytne diskrétní odpočinek s krásným výhledem. Můžete si dopřát romantický večer se sklenkou sektu nebo relaxovat s přáteli. Privátní vířivá vana je až pro 5 osob, využít můžete masážní trysky a lehátka s perličkovou masáží.

Více >