Rezervace

Naše filozofie vychází ze souladu člověka s přírodou. Při všech ošetřeních používáme pouze přírodní oleje, rostlinné suroviny a využíváme účinků léčivých domácích bylin. Wellness procedury na Jurášku jsou hluboce relaxační a zároveň posilující s terapeutickými účinky. Z tohoto důvodu jsou vyhledávány zejména jako oblíbený způsob regenerace těla, uvolnění svalového napětí i zklidnění mysli.

Všechny přípravky jsou certifikovanou přírodní kosmetikou nebo BIO kosmetikou. Obsahují nejkvalitnější rostlinné suroviny včetně surovin pocházejících ze sběru bylin a plodů rostoucích ve volné přírodě. Neobsahují parafín, vazelínu, silikony ani jiné ropné produkty, žádné syntetické, vonné, konzervační a barvící látky ani geneticky modifikované suroviny. Produkty obměňujeme dle právě probíhajícího ročního období pro soulad s převládajícími energiemi okolo nás i v nás.

K vytvoření atmosféry ve wellness i při procedurách využíváme aromaterapeutických účinků éterických olejů. Při vdechování pronikají účinné látky do organismu a pozitivně ovlivňují celkový tělesný stav, emoce i momentální náladu.Před každou procedurou si dopřejte prohřátí a uvolnění v saunovém světě – ideálně tak připravíte své tělo na další péči. K zesílení celkového účinku wellness procedury Vám terapeut doporučí vhodnou domácí péči.

Originální procedury představují celostní péči – harmonizují na všech úrovních lidské bytosti a navozují pocit tělesné i duševní rovnováhy.

masaze2 penzion jurasek

 

 

TRADIČNÍ PROCEDURY

ELIXÍR PRO BOLAVÁ ZÁDA 30 MINUT / 690 KČ … 60 MINUT / 1 190 KČ

…jedinečná pomoc při ztuhlosti zad, perfektní úleva po pohybové aktivitě…
Hloubková masážní terapie zaměřená na problémové a namáhané partie má zdravotně-preventivní působení. Představuje tak velmi účinný prostředek v boji s bolestmi pohybového aparátu a každodenní zátěží. Po úvodní konzultaci přizpůsobíme masáž individuálním potřebám a kombinujeme různé techniky pro dosažení potřebného uvolnění. Využíváme zejména terapeutického účinku baňkování, zdravotní masáže a akupresury. Přírodní oleje dle Vašeho výběru podporují zklidnění a obsahují mnoho prospěšných látek pro organismus

ANTI – STRES – MASÁŽ HLAVY 30 MINUT / 690 KČ

…odplavení stresu a nervového napětí, pomoc při bolestech hlavy a šíje…
Relaxační a harmonizující masáž ramen, rukou, šíje, obličeje a hlavy inspirovaná indickou masáží hlavy s příznivými účinky u osob trpících migrénami a pocitech přetížení. Směs použitých éterických olejů působí na řadu potenciálních příčin bolestí hlavy a pomáhá nervovému zklidnění. Nádherný a smyslný způsob, jak odbourat stres a jeho vliv na naše tělo.

NAŠE SPECIALITA

INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE 30 MIN./ 690 KČ ... 60 MIN./ 1 190 KČ ... 90 MIN./ 1 500 KČ

…šitá na míru individuálním potřebám, naladění a harmonizace…
Individuální masážní terapie dle aktuálních požadavků klienta a současného stavu těla. Po úvodní konzultaci a rozhodnutí o výběru použitých technik sestaví terapeut ošetření na míru. Léčení dotekem. Velmi účinný prostředek v boji s bolestmi pohybového aparátu a každodenní psychickou zátěží.

 

OHLEDNĚ DOSTUPNOSTI NÁSLEDUJÍCÍCH PROCEDUR SE, PROSÍM, INFORMUJTE NA RECEPCI.

MASÁŽ JURÁŠEK 90 MIN./1 500 KČ

…neopakovatelné uvolnění a osvěžení pro tělo i duši…
Unikátní celostní ošetření spojuje ty nejlepší tradiční masážní techniky do harmonického celku. Revitalizující a hluboce uvolňující celotělová masáž kombinovaná s reflexní terapií chodidel a protistresovou masáží hlavy. Každé ošetření je individuálně zaměřené – uplatnění široké škály terapeutických technik do nejvhodnějšího a originálního mixu pro daný okamžik, místo a klienta. Aroma si zvolíte sami před ošetřením podle svého momentálního duševního rozpoložení. Můžete si vybrat z různých druhů přírodních olejů

FILIPÍNSKÉ MASÁŽE

FILIPÍNSKÁ MASÁŽ ZAD ... 30 MIN./690 KČ....60 MIN./ 1 190 KČ

… načerpejte sílu a elán

Jemná masážní technika pomáhá rozproudit mízní systém a podporuje tak tok lymfy v těle. Působí na nervový systém a pohybový aparát. Masáž odplavuje stress a odstraňuje škodliviny z těla. Má také omlazující a léčebný účinek. Masáž patří mezi nejstarší a nejvíce používané regenerační procedury.

 

MASÁŽ CELÉHO TĚLA ... 30 MIN./690 KČ....60 MIN./ 1 190 KČ

… regenerace a léčba

Odstranění únavy a posílení regenerace organismu. Pomáhá lepšímu prokrvení, odstraňuje ochablost, ztuhlost a bolestivost svalstva. Úžasný pocit volnosti a uvolnění po masáži. Během masáže dochází k odstranění negativních energií z těla a nastává okamžitá úleva.

 

FILIPÍNSKÁ MASÁŽ ROYAL ... 90 MIN./1 700 KČ

… bylinné pohlazení

Masáž speciálními bylinnými měšci, které jsou nahřáté v parní lázni má významný vliv na fyzickou i psychickou stránku lidského těla. Spojení speciální směsi bylin a tepla uvolňuje napjaté a namožené svaly a příznivě stimuluje krevní oběh. Odstranění toxinů z těla, posílení imunitního systému, zpomalení procesu stárnutí. Bylinné měšce jsou vyrobeny z rostlinných materiálů nejvyšší kvality. Speciální bylinná směs působí během masáže i jako aromaterapie.

 

 

 

 

 

O JURÁŠKOVI

Luxusní čtyřhvězdičkový penzion nabízí patnáct nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů. Romantické pokoje s terasou a luxusní Juráškovo apartmá. Penzion Jurášek je situován v klidném prostředí nádherných Beskyd. Přijďte si zažít uklidňující atmosféru prostředí penzionu Jurášek, zregenerovat tělo i mysl a načerpat energii.

V polovině května 2018 byla v areálu penzionu otevřena nová budova – Malý Jurášek. Nachází se přibližně 100 metrů od hlavní budovy a poskytuje ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu.

Rybník › Aktivity v okolí ›
Hřiště ›  
 

Pokoje

 • Malý Jurášek

  Malý Jurášek

  Budova Malý Jurášek se nachází přibližně 100 metrů od hlavní budovy. Nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích. Veškeré služby pro klienty na hlavní budově - recepce, snídaně, restaurace a wellness. Vzhledem k dispozicím pokojů a nepřítomnosti výtahu na Malém Jurášku neubytováváme děti.

  více >
 • Standard

  Standard

  Standard je dvoulůžkový pokoj, který je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi. Jeden z těchto pokojů (č. 206) je rovněž upraven tak, aby odpovídal potřebám handicapovaných hostů. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu . V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Rodinný pokoj

  Rodinný pokoj

  Rodinný pokoj se skládá ze dvou plnohodnotných dvoulůžkových pokojů, které se běžně poskytují k ubytování samostatně. Jsou odděleny dvojitými dveřmi, které je možno otevřít právě pro ubytování rodin. Tyto pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu .V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Apartmán

  Apartmán

  Luxusní Juráškovo apartmá se skládá z obývacího pokoje a ložnice a balkonu. V obývacím pokoji je velká kožená sedačka, která slouží i jako plnohodnotná rozkládací postel pro dvě osoby. Ložnice a obývací pokoj jsou rozděleny dekorativní stěnou z masivního dřeva a na každé straně stěny jsou ploché LED TV s možností připojení Vašeho telefonu či notebooku apod. Z apartmá je nádherný výhled na část Štramberské vrchoviny na horu Skalka a uklidňující výhled do zahrady s rybníky. V ceně ubytování je...

  více >
 • Deluxe

  Deluxe

  Deluxe je dvoulůžkový pokoj s terasou a posezením situovaný s úžasným výhledem do zahrady na dva krásné rybníky a výhledem na hory. Tento typ pokoje je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi s možností jedné nebo dvou přistýlek ve formě rozkládací pohovky. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu . V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Superior

  Superior

  Superior je dvoulůžkový pokoj s nádherným výhledem do zahrady a na rybníky. Tento typ pokoje je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi s možností jedné nebo dvou přistýlek ve formě rozkládací pohovky. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu .V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >

Restaurace

V našem penzionu víme, že to nejlepší jídlo pochází z české země. Proto jsou naše suroviny dodávány od farmářů z okolí Beskyd a Zlínského kraje.
Přijďte ochutnat některé z našich lahodných a moderně servírovaných jídel.

 

Fotogalerie

Wellness

Bazén

Bazén s příjemnou teplou vodou a krásným výhledem, kde si nejen můžete zaplavat (protiproud), ale také se nechat příjemně namasírovat podvodními tryskami.

Více >

Masáže

Originální procedury představují celostní péči – harmonizují na všech úrovních lidské bytosti a navozují pocit tělesné i duševní rovnováhy.

Více >

Sauny

Saunování patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. Ve wellness Penzionu Jurášek si můžete vybrat ze tří typů saun. Naleznete u nás parní, bylinkovou a venkovní finskou saunu.

Více >

Privátní vířivka

Privátní vířivá vana na střeše penzionu Vám poskytne diskrétní odpočinek s krásným výhledem. Můžete si dopřát romantický večer se sklenkou sektu nebo relaxovat s přáteli. Privátní vířivá vana je až pro 5 osob, využít můžete masážní trysky a lehátka s perličkovou masáží.

Více >