Rezervace

Uvedené služby si můžete objednat na tel. 555 500 300 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ubytování

Ceník pokojů naleznete na naší webové stránce, záložka REZERVACE

Check in: od 14 hod.
Check out: do 11 hod.

V ceně ubytování je zahrnuto:

 • Snídaně formou teplého a studeného rautu
 • Parkování
 • Wi-fi připojení
 • Volný vstup do relaxačního bazénu
 • Volný vstup do „WELLNESS“

Storno podmínky

 

Wellness pro veřejnost

Vstup 700 Kč/120 minut
Vstup pro děti (pouze do 18:00) 350 Kč/120 minut
Zvýhodněná cena wellness (60 min.) + masáž (60 min.) 1500 Kč

V ceně je zahrnuto:

 • Volný vstup do bazénu
 • Bylinková a parní sauna
 • Venkovní finská sauna
 • Ochlazovací vědro a ledová tříšť
 • Zážitkové sprchy
 • Relaxační místnost/Tepidárium
 • Zapůjčení osušky a prostěradla do wellness

Otevírací doba:

Pondělí až čtvrtek 15:00 – 21:00
Pátek až Neděle  11:00 - 21:00
Od 18:00 vstup pouze pro dospělé.
 
Rezervaci wellness provádějte předem na recepci penzionu. 

Privátní vířivá vana

Privátní vířivka umístěná na střeše s výhledem až pro 5 osob

1500 Kč/40 min/2 osoby
Každá další osoba navíc 300 Kč/40 min/osoba

Otevírací doba:

Pondělí až neděle 11:00 – 21:00
V pátek a v sobotu je vstup vyhrazen ubytovaným hostům.

Bazén pro veřejnost

Vstup 300 Kč/90 minut
Vstup pro děti (pouze do 18:00) 180 Kč/90 minut

V ceně je zahrnuto:

 • Volný vstup do bazénu
 • Zapůjčení osušky
 • Fén

Otevírací doba:

Denně 8:00 – 15:00
Od 15:00 vstup do wellness včetně bazénu.

Vstup mazlíčků do hotelu a restaurace není možný. Děkujeme za pochopení. 

 

Ceny platné od 1.4.2023

O JURÁŠKOVI

Luxusní čtyřhvězdičkový penzion nabízí patnáct nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů. Romantické pokoje s terasou a luxusní Juráškovo apartmá. Penzion Jurášek je situován v klidném prostředí nádherných Beskyd. Přijďte si zažít uklidňující atmosféru prostředí penzionu Jurášek, zregenerovat tělo i mysl a načerpat energii.

V polovině května 2018 byla v areálu penzionu otevřena nová budova – Malý Jurášek. Nachází se přibližně 100 metrů od hlavní budovy a poskytuje ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu.

Rybník › Aktivity v okolí ›
Hřiště ›  
 

Pokoje

 • Malý Jurášek

  Malý Jurášek

  Budova Malý Jurášek se nachází přibližně 100 metrů od hlavní budovy. Nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích. Veškeré služby pro klienty na hlavní budově - recepce, snídaně, restaurace a wellness. Vzhledem k dispozicím pokojů a nepřítomnosti výtahu na Malém Jurášku neubytováváme děti.

  více >
 • Standard

  Standard

  Standard je dvoulůžkový pokoj, který je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi. Jeden z těchto pokojů (č. 206) je rovněž upraven tak, aby odpovídal potřebám handicapovaných hostů. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu . V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Rodinný pokoj

  Rodinný pokoj

  Rodinný pokoj se skládá ze dvou plnohodnotných dvoulůžkových pokojů, které se běžně poskytují k ubytování samostatně. Jsou odděleny dvojitými dveřmi, které je možno otevřít právě pro ubytování rodin. Tyto pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu .V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Apartmán

  Apartmán

  Luxusní Juráškovo apartmá se skládá z obývacího pokoje a ložnice a balkonu. V obývacím pokoji je velká kožená sedačka, která slouží i jako plnohodnotná rozkládací postel pro dvě osoby. Ložnice a obývací pokoj jsou rozděleny dekorativní stěnou z masivního dřeva a na každé straně stěny jsou ploché LED TV s možností připojení Vašeho telefonu či notebooku apod. Z apartmá je nádherný výhled na část Štramberské vrchoviny na horu Skalka a uklidňující výhled do zahrady s rybníky. V ceně ubytování je...

  více >
 • Deluxe

  Deluxe

  Deluxe je dvoulůžkový pokoj s terasou a posezením situovaný s úžasným výhledem do zahrady na dva krásné rybníky a výhledem na hory. Tento typ pokoje je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi s možností jedné nebo dvou přistýlek ve formě rozkládací pohovky. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu . V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Superior

  Superior

  Superior je dvoulůžkový pokoj s nádherným výhledem do zahrady a na rybníky. Tento typ pokoje je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi s možností jedné nebo dvou přistýlek ve formě rozkládací pohovky. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu .V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >

Restaurace

V našem penzionu víme, že to nejlepší jídlo pochází z české země. Proto jsou naše suroviny dodávány od farmářů z okolí Beskyd a Zlínského kraje.
Přijďte ochutnat některé z našich lahodných a moderně servírovaných jídel.

 

Fotogalerie

Wellness

Bazén

Bazén s příjemnou teplou vodou a krásným výhledem, kde si nejen můžete zaplavat (protiproud), ale také se nechat příjemně namasírovat podvodními tryskami.

Více >

Masáže

Originální procedury představují celostní péči – harmonizují na všech úrovních lidské bytosti a navozují pocit tělesné i duševní rovnováhy.

Více >

Sauny

Saunování patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. Ve wellness Penzionu Jurášek si můžete vybrat ze tří typů saun. Naleznete u nás parní, bylinkovou a venkovní finskou saunu.

Více >

Privátní vířivka

Privátní vířivá vana na střeše penzionu Vám poskytne diskrétní odpočinek s krásným výhledem. Můžete si dopřát romantický večer se sklenkou sektu nebo relaxovat s přáteli. Privátní vířivá vana je až pro 5 osob, využít můžete masážní trysky a lehátka s perličkovou masáží.

Více >