Rezervace

Voucherem nazýváme dokument jenž slouží k úhradě pobytu a služeb namísto úhrady fakturou, hotovosti nebo platební kartou. Voucher (dárkový poukaz) může být uplatněn pouze při fyzickém předložení voucheru.

Storno podmínky se vztahují na vydané vouchery (dárkové poukazy) na ubytovací služby a ostatní služby penzionu (masáže, saunové rituály apod.).

Peníze za zakoupené dárkové poukazy nevracíme.

Storno poplatek se počítá z celkové výše objednávky.

Storno poplatek představuje náhradu škody způsobenou ubytovateli.

Pro pobyty prostřednictvím voucheru platí stejné podmínky pro zrušení nebo úpravu rezervace před nástupem jaké jsou popsány v odstavci: STORNO PODMÍNKY.

 

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace ubytování nebo služeb si penzion vyhrazuje možnost uplatnit tyto storno podmínky

méně než 2 dny  100% z ceny objednaných služeb 
méně než 7 dnů 50% z ceny objednaných služeb 
méně než 14 dnů  30% z ceny objednaných služeb 


Při zkrácení délky pobytu platí stejné storno lhůty jako při zrušení pobytu.
Stornopoplatek je smluvní pokutou.

Nevyužité vouchery se po uplynutí jejich platnosti stávají neplatnými.

V případě, že host nedojede, či storna z důvodu neodvratitelných událostí Vám storno poplatek nebude účtován, pokud se jedná o storno z vážných důvodů je po vzájemné dohodě možná změna termínu.

Tyto storno podmínky jsou platné a účinné ode dne 1. ledna 2019

O JURÁŠKOVI

Luxusní čtyřhvězdičkový penzion nabízí patnáct nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů. Romantické pokoje s terasou a luxusní Juráškovo apartmá. Penzion Jurášek je situován v klidném prostředí nádherných Beskyd. Přijďte si zažít uklidňující atmosféru prostředí penzionu Jurášek, zregenerovat tělo i mysl a načerpat energii.

V polovině května 2018 byla v areálu penzionu otevřena nová budova – Malý Jurášek. Nachází se přibližně 100 metrů od hlavní budovy a poskytuje ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu.

Rybník › Aktivity v okolí ›
Hřiště ›  
 

Restaurace

V našem penzionu víme, že to nejlepší jídlo pochází z české země. Proto jsou naše suroviny dodávány od farmářů z okolí Beskyd a Zlínského kraje.
Přijďte ochutnat některé z našich lahodných a moderně servírovaných jídel.

 

Fotogalerie

Wellness

Bazén

Bazén s příjemnou teplou vodou a krásným výhledem, kde si nejen můžete zaplavat (protiproud), ale také se nechat příjemně namasírovat podvodními tryskami.

Více >

Masáže

Originální procedury představují celostní péči – harmonizují na všech úrovních lidské bytosti a navozují pocit tělesné i duševní rovnováhy.

Více >

Sauny

Saunování patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. Ve wellness Penzionu Jurášek si můžete vybrat ze tří typů saun. Naleznete u nás parní, bylinkovou a venkovní finskou saunu.

Více >

Privátní vířivka

Privátní vířivá vana na střeše penzionu Vám poskytne diskrétní odpočinek s krásným výhledem. Můžete si dopřát romantický večer se sklenkou sektu nebo relaxovat s přáteli. Privátní vířivá vana je až pro 5 osob, využít můžete masážní trysky a lehátka s perličkovou masáží.

Více >