Rezervace

Nadcházející období patří firemním večírkům a stmelování pracovního kolektivu.

 Pokud plánujete před Vánoci stmelit pracovní tým, nebo chcete poděkovat svým kolegům za skvěle odvedenou práci.

25. 5. – 27. 5. 2018

Sezóna jahod začíná a my jsme si pro Vás připravili originální recepty. Přijďte ochutnat například studenou jahodovou polévku, skvělé jahodové dezerty a přidáme ještě překvapení z květů bezu.

Přijďte si užít poslední dny roku 2018 a oslavit nadcházející Nový rok 2019 na Penzion Jurášek.

Již tuto sobotu 19. 5. 2018 přivítáme další snoubence na našem penzionu. Omlouváme se všem návštěvníkům, ale v tento den bude Penzion Jurášek pro veřejnost uzavřen.

Výhodná nabídka wellness odpoledne pro dvě osoby.

 

Přijďte s námi oslavit velmi oblíbený pohanský zvyk Pálení čarodějnic. Magická filipojakubská noc patřívala mezi noci, kdy zlé a nečisté síly vládly větší mocí. Na ochranu před těmito silami jsme připravili čarodějnický oheň a spoustu dobrého jídla a zábavy.

V polovině května 2018 byla v areálu penzionu otevřena nová budova – Malý Jurášek. Nachází se přibližně 100 metrů od hlavní budovy a poskytuje ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi. Od 1.6.2018 do 30.9.2018 navíc můžete využít ubytování v těchto pokojích za zaváděcí ceny 2500 Kč/dvoulůžkový pokoj včetně snídaně a neomezeného využití hotelového wellness a vnitřního bazénu.

V týdnu od 19. března do 25. března bude Penzion Jurášek uzavřen. Připravujeme se na sezonu a tak musíme vymalovat a vše připravit, abyste se u nás cítili skvěle.

Již tento pátek jsme si pro Vás připravili úžasné dobroty z moře, které Vám připravíme na grilu. Můžete si dát chobotnici, obří krevety, krevetový špíz, kalamáry, mořského vlka anebo třeba lososa na grilu. Vše servírováno s lehkou přílohou a mořskými řasami.

Zrelaxujte své tělo i duši při saunovém rituálu vedeném p. Nyčem. Saunové rituály jsou určeny pro maximálně 8 osob, dozvíte se mnoho podnětného o samotném saunování a čekají na Vás 2 hodiny naprosté relaxace.

Děkujeme společnosti Amazing Places za ocenění naší zahrady a okolí a samozřejmě hlavně všem našim klientům, kteří Penzion Jurášek nominovali.

Neustále něco vylepšujeme, aby se Vám u nás líbilo

Welcome drink, ubytování se snídaní, neomezeně wellness, velikonoční slavnostní večeře, zvýhodněné ceny masáží 10% a privátní vířivá vana se zvýhodněním 20%. 

V těchto termínech můžete využít jedinečné masáže p. Nyče.

 • 21. 6. 2018
 • 11. 7. 2018
 • 26. 7. – 27. 7. 2018

V případě příjemného počasí se masáže mohou uskutečnit ve venkovním prostředí.

 

Pojďte se s námi vrátit v čase zpátky. Připravili jsme pro Vás speciální jídelní lístek, u kterého jsme se nechali inspirovat dobou dávno minulou.

O JURÁŠKOVI

Luxusní čtyřhvězdičkový penzion nabízí patnáct nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů. Romantické pokoje s terasou a luxusní Juráškovo apartmá. Penzion Jurášek je situován v klidném prostředí nádherných Beskyd. Přijďte si zažít uklidňující atmosféru prostředí penzionu Jurášek, zregenerovat tělo i mysl a načerpat energii.

V polovině května 2018 byla v areálu penzionu otevřena nová budova – Malý Jurášek. Nachází se přibližně 100 metrů od hlavní budovy a poskytuje ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu.

Rybník › Půjčovna kol ›
Hřiště › Aktivity v okolí ›
 

Pokoje

 • Standard

  Standard

  Standard je dvoulůžkový pokoj, který je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi. Jeden z těchto pokojů (č. 206) je rovněž upraven tak, aby odpovídal potřebám handicapovaných hostů. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu . V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Rodinný pokoj

  Rodinný pokoj

  Rodinný pokoj se skládá ze dvou plnohodnotných dvoulůžkových pokojů, které se běžně poskytují k ubytování samostatně. Jsou odděleny dvojitými dveřmi, které je možno otevřít právě pro ubytování rodin. Tyto pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu .V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Apartmán

  Apartmán

  Luxusní Juráško apartmá se skládá z obývacího pokoje a ložnice. V obývacím pokoji je velká kožená sedačka, která slouží i jako plnohodnotná rozkládací postel pro dvě osoby. Ložnice a obývací pokoj jsou rozděleny dekorativní stěnou z masivního dřeva a na každé straně stěny jsou ploché LED TV s možností připojení Vašeho telefonu či notebooku apod. Z apartmá je nádherný výhled na část Štramberské vrchoviny na horu Skalka a uklidňující výhled do zahrady s rybníky. V ceně ubytování je zahrnut...

  více >
 • Deluxe

  Deluxe

  Deluxe je dvoulůžkový pokoj s terasou a posezením situovaný s úžasným výhledem do zahrady na dva krásné rybníky a výhledem na hory. Tento typ pokoje je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi s možností jedné nebo dvou přistýlek ve formě rozkládací pohovky. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu . V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Superior

  Superior

  Superior je dvoulůžkový pokoj s nádherným výhledem do zahrady a na rybníky. Tento typ pokoje je vybaven manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi s možností jedné nebo dvou přistýlek ve formě rozkládací pohovky. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu .V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.

  více >
 • Malý Jurášek

  Malý Jurášek

  Pokoj Malý Jurášek je dvoulůžkový pokoj, který je vybaven manželskou postelí. V ceně ubytování je bohatá snídaně, neomezený vstup do hotelového wellness a vnitřního bazénu, přístup na wifi a parkování v areálu. V letních měsících lze využít rybník s terasou na slunění.  

  více >

Restaurace

V našem penzionu víme, že to nejlepší jídlo pochází z české země. Proto jsou naše suroviny dodávány od farmářů z okolí Beskyd a Zlínského kraje.
Přijďte ochutnat některé z našich lahodných, moderně servírovaných jídel či si vylovit rybu z našeho rybníka, kterou Vám připravíme dle Vašeho přání.

 

Fotogalerie

Wellness

Bazén

Bazén s příjemnou teplou vodou a krásným výhledem, kde si nejen můžete zaplavat (protiproud), ale také se nechat příjemně namasírovat podvodními tryskami.

Více >

Masáže

Originální procedury představují celostní péči – harmonizují na všech úrovních lidské bytosti a navozují pocit tělesné i duševní rovnováhy.

Více >

Sauny

Saunování patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. Ve wellness Penzionu Jurášek si můžete vybrat ze tří typů saun. Naleznete u nás parní, bylinkovou a venkovní finskou saunu.

Více >

Privátní vířivka

Privátní vířivá vana na střeše penzionu Vám poskytne diskrétní odpočinek s krásným výhledem. Můžete si dopřát romantický večer se sklenkou sektu nebo relaxovat s přáteli. Privátní vířivá vana je až pro 5 osob, využít můžete masážní trysky a lehátka s perličkovou masáží.

Více >